Giriş

Güvenlik, Verimlilik ve Sürdürebilirlik için Entegre Platform

VisuCar Connect ile filonuzu, ekipmanlarınızı ve çalışma sahanızı tek bir panelden gerçek zamanlı kontrol edebilirsiniz. Bir merkezi uygulama ile bütün şirket operasyonlarınızı görüntüleyebilecek ve yönlendirebileceksiniz.

"Buluta Bağlanın. Her detayı görün. Anında müdahale edin."

Burak Turkoglu - Founder
alternative

Tüm Operasyonlar için Merkezi Uygulama

VisuCar Connect mobilite operasyonlarını yönettiğiniz merkezi uygulamadır. Kullanıcı Dostu Arayüzü ve bulut teknolojilerine bağlı akıllı modulleri ile bütün KPI değerlerinizi yönetebilmenize ve uygulayabilmenize olanak sağlar.

Araç ve Sürücü Erişimi

Aracınız VisuCar telematik sistemleri ve sensörleri ile birçok veriyi gerçek zamanlı olarak buluta aktarabilir. Sürücüleriniz ve diğer operatörleriniz de VisuCar App aracılığıyla sisteme bağlıdırlar.

Akıllı Filolar

Mobilite operasyonlarınızdan ve filolarınızdan gelen veri VisuCar Bulut sistemlerinde depolanır. VisuCar yapay zeka teknolojilerini kullanarak gerçek zamanlı sürüş güvenliği, verimlilik ve rota analizi gibi moduller oluşturur.

ÜRÜNLERİMİZ

Hangi Ürün
İlginizi Çekiyor ?

alternative

Bağlanabilirlik, İzlenebilirlik ve Uzaktan Kontrol

Önemli varlıklarınızı korumak için yapay zeka tabanlı video teknolojisi ve ek sensörler içeren araç telematik kontrol ünitemizi kullanın. Mobilite operasyonlarınızda oluşan veya oluşabilecek riskleri gerçek zamanlı olarak görüntüleyin ve önlem alın.

 • Yapay Zeka ile Sürüş Kameraları
 • Araç Telematik Ünitesi
 • Saha Takibi
alternative

Gerçek Zamanlı İzleme ve Analiz

Mobilite hizmetlerinizin dijital dönüşümünü sağlamak için üretim tesislerinizde, filolarınızda ve müşterileri hizmetlerinizde gerçek zamanlı takip ve analiz modullerimizi kullanın.

 • GPS Filo Takibi
 • Yakıt ve Bakım Maliyetleri
 • Ekipman Takibi
alternative

İş Akışları Takibi ve Raporlama

İş akışlarını kolaylaştırın ve üretkenliğinizi artırın. VisuCar tarafından işlenen verilerinizi kullanarak önemli etkenleri belirleyin ve işletme kararlarınızı alın.

 • Uygulama ve Sürücü iş akışları
 • Raporlama
 • Elektrikli Araç Dönüşümü

VisuCar İşletmenize Nasıl Yardımcı Olabilir?

1Verimliliği Artırın
Yakıt ve Bakım, GPS Filo Takibi, Akıllı Römorklar, Varlık Takibi, Uygulamalar ve Sürücü İş Akışları veya Yasal Uyumluluk konularında verimliliğinizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.
Yapay Zeka Tabanlı Araç Kameraları, Sürücü Güvenliği ve Eğitimi, Güvenlik Raporlama ve Öngörüler, Ekipman Takibi, Saha Güvenlik Modülleri ile VisuCar, operasyonlarınızın emniyetini ve güvenliğini artırmanıza yardımcı olur.
Elektrikli mobilite dönüşüm uygunluk değerlendirmesi, gerçek zamanlı şarj durumu ve uyarılar, EV rota planlaması ve enerji kullanımı takibi ile elektrikli araç dönüşümüne uyum sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

İşletmeniz Daha Hızlı Büyüyecek.

Mobilite operasyonlarınızın dijitalleştirilmesinin yardımıyla, tüm KPI'larınızın geliştiğini göreceksiniz.

İşletmenizin VisuCar ile ne kadar esnek ve verimli büyüyebileceğini gösteren Çözümler bölümünü kontrol edin.

Maliyetleri Azaltın
Müşteri Portföyünüzü Genişletin
Verilerle Yönetin
 • 1
  Müşteri başarısı odaklıyız. Müşterilerimizle ilişkilerimiz önemlidir.
 • 2
  Uzun vadeli planlar yaparız. Dünya üzerinde olumlu bir etki yaratan kalıcı bir şirket inşa ediyoruz.
 • 3
  Gelişimi öncelemekteyiz. Meraklıyız ve girişimci bir ruha sahibiz.
 • 4
  Kapsayıcıyız. İnsanların kendisi gibi olabilecekleri bir iş ortamı yaratıyoruz.
 • 5
  Ekip olarak ilerliyoruz Birlikte kazanır, birlikte kutlar ve birbirimizi destekleriz.

Hizmet verdiğimiz tüm sektörler için %100 müşteri memnuniyeti elde etmeye çalışıyoruz: Taşımacılık ve Lojistik, Yiyecek ve İçecek, Saha Hizmetleri, İnşaat, Paylaşımlı Mobilite, Eğitim Sektörü, Kamu Hizmetleri.

Amacımız, şirket mobilite operasyonlarınızın tam potansiyeline ulaşmasına ve uzun vadeli karlılık sağlamasına yardımcı olmaktır.

 • Daha fazla bilgi için, ofisimizi her zaman arayabilir veya e-posta ile ulaşabilirsiniz.
 • Günlük operasyonlarınızı ve ihtiyaçlarınızı beraber masaya yatırıyoruz
 • Sorunlarınız için geliştirdiğimiz çözümleri içeren bir Demo yapıyoruz
 • Sonuçları 30 gün içinde görebilmenizi sağlıyoruz
 • Çözümlerimizi bütün filolarınıza ve mobilite operasyonlarınıza uygulanacak şekilde kısa süre içerisinde ölçeklendiriyoruz
ÇÖZÜMLER

Daha Akıllı ve Temiz Mobilite Operasyonları için Çözümlerimiz

alternative
HAKKIMIZDA

Bağlantılı Mobilite ve Operasyonel Veri Analizi Konusunda Uzmanız

Visucar, ürettiği verileri kullanarak mobilite operasyonlarını güvenli, verimli ve sürdürülebilir hale getirmeyi hedeflemektedir.

VisuCar, işletmelerin mobilite operasyonlarında proaktif olmalarını sağlayan bağlantılı mobilite veri bulutunda bir öncüdür.

Taşımacılık, toptan ve perakende ticaret, inşaat, paylaşımlı mobilite hizmetleri ve lojistik dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerdeki müşteriler VisuCar Mobilite Çözümlerinin avantajlarından yararlanabilir.

İLETİŞİM

VisuCar ile İletişime geçin.

Bütün sorularınız için ofisimizde bizi ziyaret edebilir, aşağıdaki e-posta adresi ve telefon aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz

VisuCar'ı sosyal medyada takip edin.

alternative